0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group A
Scotland
۱
۱
Switzerland
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
۲
۰
Hungary
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۳
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Bernardo FC
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
۱
۰
KA Akureyri
inprogress
۲۲:۴۵
Brazil
Serie B
Novorizontino SP
۱
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Guarani FC De Campinas
۳
۳
Ituano SP
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۱
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۳
Santos FC U20
Finished
۰۲:۴۵
America MG U20
۰
۱
Goias EC U20
Finished
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۴
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۳
۱
Cuiaba U20
Finished
۲۱:۳۰
China
FA Cup
Langfang City of Glory
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۱
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
-
-
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۴
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Zakho
۰
۰
Al Shorta
Finished
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۰
۲
Duhok
Finished
۲۰:۰۰
Erbil SC
۲
۰
Naft Maysan
Finished
۱۷:۱۵
Naft Al-Basra SC
۲
۳
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۰:۰۰
Al Naft
۰
۱
Newroz SC
Finished
۱۷:۱۵
Ecuador
Serie B
Guayaquil City
۰
۱
Gualaceo SC
inprogress
۲۳:۳۰
Leones Del Norte
۰
۰
Chacaritas SC
inprogress
۲۳:۳۰
CD Vargas Torres
-
-
San Antonio FC Cotacachi
inprogress
۲۳:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۲
۴
Maitland
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Serie D
Tocantinopolis EC
۱
۱
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۳
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۰
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۸:۳۰
JK Nomme United
۰
۶
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL League Two
Tennessee SC
۲
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۳۰
Pathfinder FC
۰
۲
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Swan City
۰
۰
Miami AC
inprogress
۲۲:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Boston Bolts
Finished
۰۱:۳۰
A.C. Connecticut
۱
۲
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Union Macomb
۲
۳
Ann Arbor
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC
۱
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۱
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Iceland
1. Deild
IF Grotta
۰
۰
UMF Njardvik
inprogress
۲۲:۴۵
Chile
Copa Chile
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
Cancelled
۰۲:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۰
Delfines Del Este
inprogress
۲۳:۳۰
Universidad O&M FC
۱
۰
Atletico San Cristobal
inprogress
۲۳:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
Víkingur Gota
۱
۱
HB Torshavn
Interrupted
۲۱:۰۰
B36 Torshavn
۳
۰
TB Tvoroyri
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
۱
۱
AC Oulu
Finished
۲۱:۳۰
FC Lahti
۳
۳
IF Gnistan Helsinki
Finished
۲۱:۳۰
HJK Helsinki
۳
۱
KuPS Kuopio
Finished
۲۱:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
FC Inter Turku
Finished
۲۱:۳۰
Ilves Tampere
۲
۲
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۲۱:۳۰
EIF Ekenas
۱
۲
IFK Mariehamn
Finished
۲۱:۳۰
Egypt
Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Future FC
Finished
۱۹:۳۰
Baladiyet El Mahallah
۰
۲
Pyramids FC
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Atletico Nacional Medellin (W)
۲
۲
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
FC TPS Turku
۲
۲
PK-35 Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
SalPa Salo
۱
۳
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York City FC II
-
-
Orlando City II
Finished
۲۲:۳۰
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
Richards Bay FC
۴
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
League Cup
Arborg
۲
۲
Augnablik Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
RB Keflavik
۳
۴
KF Fjallabyggdar
Finished
۲۱:۳۰
KH Hildarendi
۸
۰
Sindri
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Bodens BK
۴
۲
Lulea IFK
Finished
۲۱:۰۰
Lucksta IF
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۲۰:۳۰
United States
USL Women
Olympic Club (W)
۳
۵
Academica SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Michigan Hawks (W)
۰
۲
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Iceland
U19 League
Throttur Reykjavik U19
۱
۱
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۳۰
KA Akureyri U19
۱
۲
Fylkir / Ellidi U19
Finished
۱۸:۳۰
Haukar/KA U19
۰
۰
Valur/KH U19
inprogress
۲۱:۳۰
United States
WPSL Women
FC Pride (W)
۰
۲
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Utah Avalanche (W)
۲
۲
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Uzbekistan
Super League
Surkhon Termez
۲
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Regional League
Don Orione
۱
۱
CA Villa Alvear
inprogress
۲۲:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۳
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۰
۴
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۰۰
FK Suduva Marijampole
۲
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Cancelled
۱۹:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۶
۰
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Yangon United
۰
۱
Shan United FC
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
Cup
FC Atyrau
۴
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
CA Lugano
Finished
۲۱:۳۰
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۱
Club Mercedes
Finished
۲۱:۳۰
Real Pilar
۲
۲
Berazategui
Finished
۲۱:۳۰
CSD Central Ballester
۲
۰
Central Cordoba de Rosario
Finished
۲۱:۳۰
Victoriano Arenas
۲
۴
Deportivo Muniz
Finished
۲۱:۳۰
CA Claypole
۱
۲
Puerto Nuevo
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۰
۰
CA Ituzaingo
Finished
۲۱:۳۵
Defensores de Cambaceres
۲
۱
Club Lujan
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Paraguayo
۰
۲
Yupanqui
Finished
۲۱:۳۰
Argentino de Rosario
۴
۱
Sportivo Barracas
Finished
۲۱:۳۰
Iraq
Division One
Masafi Club
۰
۲
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۰
۱
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
Ethiopia
Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Arba Minch (W)
۲
۱
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۴
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
GAIS
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
NK Celje
۲
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۵
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۱:۳۰
KF Egnatia
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FC Ormoz
۰
۱۴
NK Maribor
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۲
۱
Herrestads AIF
Finished
۲۱:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۳
۱
JS Hercules
Finished
۱۹:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۴
۱
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۹:۳۰
JPS
۰
۲
SJK Akatemia II
Finished
۱۹:۳۰
OTP
۲
۴
GBK Kokkola
Finished
۱۹:۳۰
TP 47 Tornio
۵
۰
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
۲
۱
AD Cabofriense
Finished
۲۱:۱۵
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
Chile
Primera Division Women
Universidad Catolica (W)
۰
۲
Universidad de Chile (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۲
۴
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Hard Rock SC
۱
۰
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
Finland
Kolmonen
SC Zulimanit
۱
۰
Niemisen Urheilijat
Finished
۲۰:۱۵
VG-62
۰
۱
AIFK Turku
Finished
۲۰:۰۰
FC Haka Juniors
۵
۲
TP 49
Finished
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۱
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۰۰
PP-70
۱
۶
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۱۹:۰۰
GrIFK Grankulla Reservi
۱
۰
EIF/Akademi
Finished
۲۰:۳۰
Northern Ireland
Championship Women
Belfast Celtic (W)
۰
۰
Ballyclare Comrades (W)
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Torslanda IK
۱
۱
Norrby IF
Finished
۲۰:۳۰
Torns IF
۴
۱
Angelholms FF
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۲
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۲۰
Gambia
Division 2
Serrekunda FC
۱
۲
RS Tallinding FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۲
۰
Wagadu
Finished
۲۰:۰۰
Medina United
۲
۱
Serrekunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۳
۲
Inter Turku II
Finished
۱۹:۰۰
Pallo-Iirot Rauma
۳
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۵
۲
IFK Eskilstuna
Finished
۲۱:۰۰
BK Ljungsbro
۰
۲
IFK Haninge
Finished
۲۱:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۲
۱
Minnesota TwinStars
Finished
۰۳:۳۰
El Farolito
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۶:۰۰
Poland
IV Liga
Mazovia Minsk Mazowiecki
۲
۳
KS CK Troszyn
Finished
۱۹:۰۰
Victoria Wrzesnia
۱
۲
KS Lipno Steszew
Finished
۱۹:۳۰
Termalica BB Nieciecza II
۲
۲
MKS Limanovia Limanowa
Finished
۱۹:۳۰
LKS Lodz III
۲
۳
RKS Radomsko
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۰
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
FC Futura
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiffen
۳
۰
Lahden Reipas
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Ockero IF
۱
۲
Landvetter IS
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
OLS
۲
۱
EPS
Finished
۱۹:۰۰
FC Vaajakoski
۱
۴
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۰
۱
Klubi 04
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Campeonato U20 Women
Ferroviaria SP U20 (W)
۱
۱
Gremio RS U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
SC Internacional U20 (W)
۴
۰
Santos FC U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Regional League
Polonia Warsaw II
۳
۰
Plonska Akademia Futbolu
inprogress
۲۲:۰۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۹
۱
Barkchi Hisor
Finished
۱۷:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۳
۵
Wellington Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۳
۳
Club Nanas (W)
Finished
۱۸:۳۰
Leones del Norte (W)
۳
۰
Quito FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۱
۱
Deportivo Ibarra (W)
Finished
۱۸:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Bucheon FC 1995
۲
۳
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۵
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Pohang Steelers
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
inprogress
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
۰
۰
Marienlyst
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Criciuma U20
۱
۰
Barra FC SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Cruzeiro RS
۰
۲
Uniao Frederiquense
Finished
۲۱:۳۰
Futebol Com Vida
۱
۰
Gremio Esportivo Bage
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۶
۰
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Carioca U20
Perolas Negras U20
۷
۱
Macae U20
Finished
۲۱:۱۵
Sao Cristovao U20
۳
۰
EC Paduano U20
Finished
۲۱:۱۵
Denmark
Denmark Cup Women
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
Brondby (W)
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Tercera Division
Deportes Colina
۱
۰
Santiago City
Finished
۲۱:۳۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۰
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
RC Kadiogo
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Baiano 2
AD Leonico
۰
۱
Grapiuna AC
Finished
۲۱:۳۰
Uzbekistan
Pro League
Xorazm Urganch
۰
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۷:۰۰
FK Buxoro
۳
۰
PFK Aral
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۹
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
Austria
Landesliga
SV Gossendorf Jaz
۲
۷
GAK 1902 II
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Alagoano U20
ASA Arapiraca U20
۲
۲
CSE U20
Finished
۲۱:۳۰
Europe
Euro Group B
Croatia
۲
۲
Albania
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IF Lodde
۰
۴
Osterlen FF
Finished
۲۰:۳۰
IFK Hassleholm
۱
۱
IFK Trelleborg FK
Finished
۲۰:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۵:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Monastir
۱
۱
Stade Tunisien
Finished
۲۰:۰۰
Club Africain
۰
۰
Etoile Sportive Sahel
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Svenska Cupen
BK Forward
۰
۵
IF Karlstad
Finished
۲۰:۴۵
Dalkurd FF
۱
۵
Sollentuna Utd FF
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Sergipano U20
Confianca EC PB U20
۰
۲
Sergipe U20
Finished
۲۱:۳۰
Latvia
3. Liga
FK RSU
۴
۰
AC Jules Verne
Finished
۲۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Royal Thimphu College
۴
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Malmo FF (W)
۳
۱
Jitex Molndal (W)
Finished
۲۰:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۰:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
Strogino Moscow
۰
۴
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۲
۵
Zenit Penza
Finished
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۱
۰
FC Ryazan
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۱:۳۰
Rodina Moscow
۱
۱
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۸:۰۰
Znamya Truda OZ
۱
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۸:۳۰
FC Tver
۳
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۲
Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Luki-Energiya
۰
۰
FC Irkutsk
Finished
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۴
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norway
NM Cup U19
Sandnes Ulf U19
۰
۷
Viking U19
Finished
۱۸:۳۰
Niger
Super League
Sahel FC
۲
۴
AS GNN
Finished
۱۹:۰۰
Belarus
Cup
Uni Minsk
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Matogrossense U20
Operario FC U20
۰
۱
Mixto EC U20
inprogress
۲۲:۳۰